S©IEŘ - Roľnov pod Radhoątěm

Vyhledávání

Najít:

Kontakt

info@roznovskastredni.cz
571 752 311

Navigace

Suplování:   Pondělí 18.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.3.2019 (11:23)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ličková Eva (Lék)

-

..

-

                 

Foukalová Alena (Lék)

 

..

                   

Hrubcová Pečenková Jana (Absc)

 

Pil

                   

Josefíková Jana (Absc)

-

-

-

-

-

-

<>

<>

-

-

   

Vaculínová Jana (SC)

-

Kna

Kna

Kna

Kna

Vr

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kadaňka Jiří

7.hod

výměna <<

MAT

ZI3A

(V402)

z (8.3. 3.hod)

Knápek Václav

1.hod

spojeno (Vac SC)

PWA

ZI3B (GR)

(P203)

 
 

2.hod

spojeno (Vac SC)

PWA

ZI3B (GR)

(P203)

 
 

3.hod

spojeno (Vac SC)

PWA

ZI3A (GR)

(P203)

 
 

4.hod

spojeno (Vac SC)

PWA

ZI3A (GR)

(P203)

 

Pánková Monika

6.hod

výměna <<

MAT

ZI3B

(V311)

z (12.3. 4.hod)

Změny v rozvrzích tříd:

U3B

8.hod

TCH

ZA

 

přesun >>

 

na 19.3. (Út) 8.hod

ME3

1.hod

SZZ

   

odpadá

 

(Lič)

IT2A

1.hod

ANJ

Aj1

 

odpadá

 

(Fá)

ZI3A

3.hod

PWA

GR

(P203)

spojí

Knápek Václav

(Vac)

 

4.hod

PWA

GR

(P203)

spojí

Knápek Václav

(Vac)

 

7.hod

MAT

 

(V402)

výměna <<

Kadaňka Jiří

z (8.3. 3.hod)

ZI3B

1.hod

PWA

GR

(P203)

spojí

Knápek Václav

(Vac)

 

2.hod

PWA

GR

(P203)

spojí

Knápek Václav

(Vac)

 

6.hod

MAT

 

(V311)

výměna <<

Pánková Monika

z (12.3. 4.hod)

 

 

Suplování:   Úterý 19.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.3.2019 (11:23)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ME2

   

Akce

Akce

               

ME4

         

Akce

Akce

         

IT3

       

Akce

Akce

           

IT4

   

Akce

Akce

               

ZI3A

   

Akce

Akce

               

ZI3B

       

Akce

Akce

           

ZI4A

           

Akce

Akce

       

ZI4B

           

Akce

Akce

Akce

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bukovjan Adam (ŠkA)

-

-

-

..

..

..

JaH

..

..

-

   

Janatová Hana (PedD)

   

..

                 

Pružincová Kateřina (PedD)

     

..

               

Federmann Bohumil (ŠkA)

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

   

Foukalová Alena (ŠkA)

   

Lu

-

..

....

-

..

..

-

   

Hapl Lukáš (Absc)

       

-

-

-

-

-

-

   

Hapl Lukáš (ŠkA)

   

Šma

               

Knápek Václav (ŠkA)

   

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Stavinoha Petr (ŠkA)

     

-

-

-

..

..

-

     

Žabčík Evžen (ŠkA)

   

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

6.hod

supl. (Buk ŠkA)

FYZ

U1A (AE+E)

(T208)

 

Kotůlek Jaromír

5.hod

přesun <<

ELT

U2B (E)

(T403)

z 20.3. 9.hod

Ličková Eva

4.hod

přesun <<

ZET

U2B (E)

(T207)

z 1.hod

Ručka Pavel

8.hod

přesun <<

TCH

U3B (ZA)

(V306)

z 18.3. 8.hod

Veselá Anna

3.hod

přesun <<

CHE

U1A

(T208)

z 21.3. 8.hod

Lucas Jacobus

2.hod

spojeno (Fá ŠkA)

ANJ

IT2A (Aj1)

(V310)

 
 

2.hod

změna

ANJ

IT2A (Aj2)

(V310)

 

Pánková Monika

2.hod

supl. (Hap ŠkA)

MAT

IT1C

(V213)

 

Šmahová Miroslava

3.hod

supl. (Hap ŠkA)

CJL

IT2C

(V212)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

3.hod

CHE

 

(T208)

přesun <<

Veselá Anna

z 21.3. (Čt) 8.hod

 

6.hod

FYZ

AE+E

(T208)

supluje

Janatová Hana

(Buk)

U2B

1.hod

ZET

E

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

ZET

E

(T207)

přesun <<

Ličková Eva

z 1.hod

 

4.hod

ELM

Esil

 

odpadá

 

(Buk)

 

4.hod

ELM

Esla

 

odpadá

 

(Fd)

 

5.hod

ELT

E

(T403)

přesun <<

Kotůlek Jaromír

z 20.3. (St) 9.hod

 

5.hod

ELM

Esil

 

odpadá

 

(Buk)

 

5.hod

ELM

Esla

 

odpadá

 

(Fd)

 

8.hod

ELN

E

 

odpadá

 

(Buk)

U3B

8.hod

TCH

ZA

(V306)

přesun <<

Ručka Pavel

z 18.3. (Po) 8.hod

IT1C

2.hod

MAT

 

(V213)

supluje

Pánková Monika

(Hap)

IT2A

2.hod

ANJ

Aj1

(V310)

spojí

Lucas Jacobus

(Fá)

 

2.hod

ANJ

Aj2

(V310)

změna

Lucas Jacobus

 

IT2C

3.hod

CJL

 

(V212)

supluje

Šmahová Miroslava

(Hap)

 

7.hod

ANJ

Aj1

 

odpadá

 

(Fá)

IT3

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Vr)

Dnes školní kolo SOČ = v kinosále od 9:00 hodin
Porota: Ing. Bukovjan, Ing. Hapl (dopoledne), Mgr. Knápek, Ing. Federmann, Ing. Žabčík + 2 externí porotci
Akci uvádí: Mgr. Foukalová

 

 

Suplování:   Středa 20.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.3.2019 (11:23)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

U3A

 

Akce

                   

U3B

   

Akce

Akce

Akce

             

ZI3A

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Janatová Hana (Absc)

-

-

-

                 

Kotůlek Jaromír (Lék)

-

-

-

-

               

Macurová Karla (OČR)

         

....

..

-

       

Štibinger Zdeněk (SC)

-

-

Ruč

Ruč

Buk

..

..

-

-

-

   

Wolková Zuzana (PedD)

 

..

..

-

-

             

Federmann Bohumil (Lék)

-

-

-

-

-

-

           

Josefíková Jana (SC)

-

..

..

-

-

Vac

Vac

Šin

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukovjan Adam

4.hod

supl. (Štir SC)

AMB

U1A (AE)

(T407)

 

Husková Ludmila

6.hod

přesun <<

EKP

PO1

(T406)

z 21.3. 9.hod

Ličková Eva

1.hod

přesun <<

ZET

IT2B (MIT)

(V414)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

ZET

IT2B (MIT)

(V404)

z 6.hod

 

5.hod

přesun <<

ELN

U3A (AE)

(V310)

z 8.hod

 

6.hod

přesun <<

ELN

U3A (AE)

(T207)

z 9.hod

Ručka Pavel

2.hod

spojeno (Štir SC)

IKT

ME1 (B)

(P209)

 
 

3.hod

spojeno (Štir SC)

IKT

ME1 (B)

(P209)

 

Šindelková Alena

7.hod

spojeno (Jf SC)

APS

IT4 (S)

(P201)

 

Vaculínová Jana

5.hod

spojeno (Jf SC)

PRP

IT2A (B)

(P234)

 
 

6.hod

spojeno (Jf SC)

PRP

IT2A (B)

(P234)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

4.hod

AMB

AE

(T407)

supluje

Bukovjan Adam

(Štir)

U2B

9.hod

ELT

E

 

přesun >>

 

na 19.3. (Út) 5.hod

U3A

5.hod

ELN

AE

(V310)

přesun <<

Ličková Eva

z 8.hod

 

6.hod

ELN

AE

(T207)

přesun <<

Ličková Eva

z 9.hod

 

8.hod

ELN

AE

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

9.hod

ELN

AE

 

přesun >>

 

na 6.hod

ME1

2.hod

IKT

B

(P209)

spojí

Ručka Pavel

(Štir)

 

3.hod

IKT

B

(P209)

spojí

Ručka Pavel

(Štir)

PO1

6.hod

EKP

 

(T406)

přesun <<

Husková Ludmila

z 21.3. (Čt) 9.hod

IT1B

8.hod

APS

MIT

 

odpadá

 

(Jf)

IT1C

9.hod

APS

A

 

odpadá

 

(Jf)

IT2A

5.hod

PRP

B

(P234)

spojí

Vaculínová Jana

(Jf)

 

6.hod

PRP

B

(P234)

spojí

Vaculínová Jana

(Jf)

IT2B

1.hod

ZET

MIT

(V414)

přesun <<

Ličková Eva

z 5.hod

 

2.hod

ZET

MIT

(V404)

přesun <<

Ličková Eva

z 6.hod

 

5.hod

ZET

MIT

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

ZET

MIT

 

přesun >>

 

na 2.hod

IT4

7.hod

APS

S

(P201)

spojí

Šindelková Alena

(Jf)

Pedagogický dohled u třídy:

U3A, 1. hod - Wolková Zuzana

U3B, 2.- 4. hod - Wolková Zuzana

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.3.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.3.2019 (11:23)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

PO1

 

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

           

IT2A

     

Akce

               

IT2B

     

Akce

               

IT2C

     

Akce

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Macurová Karla (SC)

 

....

..

-

Husk

-

-

         

Chovancová Pavlína (OČR)

       

Pil

           

Kadaňka Jiří (SC)

       

-

..

-

Ves

Šn

-

   

Král Jiří (SC)

-

Vj

Vj

Mič

Mič

Šd

Ruč

-

-

-

   

Stavinoha Petr (OČR)

 

-

-

-

..

Hru

Pil

Pil

Sek

Sek

   

Štrunc Jaromír (PedD)

     

..

               

Vašáková Milada (OČR)

 

-

-

-

Pil

-

           

Žabčík Evžen (PedD)

     

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Husková Ludmila

2.hod

přesun <<

EKP

PO2

(T408)

z 3.hod

 

4.hod

supl. (Mac SC)

ZBO

U1A (PZ)

(T207)

 

Pernická Sabina

8.hod

přesun <<

ZDR

U2B (KA)

(T208)

z 22.3. 5.hod

Ručka Pavel

6.hod

supl. (Kr SC)

CST

IT2A

(V310)

 

Verner Jan

3.hod

přesun <<

ANJ

PO2

(J309)

z 8.hod

Veselá Anna

7.hod

supl. (Kd SC)

FYZ

IT2C

(V212)

 

Foukalová Alena

5.hod

spojeno (Chov OČR)

ANJ

ZI4B (Aj2)

(V104)

 

Hrubcová Pečenková Jana

5.hod

supl. (St OČR)

DTP

ZI3B (GRt)+

(V402)

 

Mičkalová Dana

3.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI3B (PR)

(P204)

 
 

4.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI3B (PR)

(P204)

 

Pánková Monika

5.hod

přesun <<

MAT

ZI4A

(V414)

z 8.hod

Pilčík Jan

4.hod

supl. (Chov OČR)

HAW

IT4 (Aj2)

(V215)

 
 

4.hod

spojeno (VaM OČR)

HAW

IT4 (Aj1)

(V215)

 
 

6.hod

spojeno (St OČR)

POS

ZI4A (POS1)

(P336)

 
 

7.hod

spojeno (St OČR)

POS

ZI4A (POS1)

(P336)

 

Prokop Jiří

5.hod

přesun <<

HAW

IT1B

(V313)

z 9.hod

Šindelka Stanislav

5.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI3B (PRt)+

(P204)

 

Štrunc Jaromír

8.hod

supl. (Kd SC)

ZSV

IT2C

(V212)

 

Vajdík Bohumil

1.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI4B (PR)

(P204)

 
 

2.hod

supl. (Kr SC)

TPO

ZI4B (PR)

(P204)

 

Sekyra Karel

8.hod

spojeno (St OČR)

PRP

IT2A (B)

(P234)

 
 

9.hod

spojeno (St OČR)

PRP

IT2A (B)

(P234)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

4.hod

ZBO

PZ

(T207)

supluje

Husková Ludmila

(Mac)

 

8.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 19.3. (Út) 3.hod

U2B

8.hod

ZDR

KA

(T208)

přesun <<

Pernická Sabina

z 22.3. (Pá) 5.hod

PO1

9.hod

EKP

   

přesun >>

 

na 20.3. (St) 6.hod

PO2

2.hod

EKP

 

(T408)

přesun <<

Husková Ludmila

z 3.hod

 

3.hod

ANJ

 

(J309)

přesun <<

Verner Jan

z 8.hod

 

8.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

IT1B

5.hod

HAW

 

(V313)

přesun <<

Prokop Jiří

z 9.hod

 

9.hod

HAW

   

přesun >>

 

na 5.hod

IT2A

6.hod

CST

 

(V310)

supluje

Ručka Pavel

(Kr)

 

8.hod

PRP

B

(P234)

spojí

Sekyra Karel

(St)

 

9.hod

PRP

B

(P234)

spojí

Sekyra Karel

(St)

IT2B

8.hod

ZPS

MIT

 

přesun >>

 

na 22.3. (Pá) 2.hod

 

8.hod

EEM

EZI

 

přesun >>

 

na 22.3. (Pá) 2.hod

IT2C

7.hod

FYZ

 

(V212)

supluje

Veselá Anna

(Kd)

 

8.hod

ZSV

 

(V212)

supluje

Štrunc Jaromír

(Kd)

IT4

4.hod

HAW

Aj2

(V215)

supluje

Pilčík Jan

(Chov)

 

4.hod

HAW

Aj1

(V215)

spojí

Pilčík Jan

(VaM)

ZI3A

5.hod

DTP

GRt

(V402)

supluje

Hrubcová Pečenková Jana

(St)

 

5.hod

TPO

PRt

(P204)

supluje

Šindelka Stanislav

(Kr)

ZI3B

3.hod

TPO

PR

(P204)

supluje

Mičkalová Dana

(Kr)

 

4.hod

TPO

PR

(P204)

supluje

Mičkalová Dana

(Kr)

 

5.hod

DTP

GRt

(V402)

supluje

Hrubcová Pečenková Jana

(St)

 

5.hod

TPO

PRt

(P204)

supluje

Šindelka Stanislav

(Kr)

ZI4A

4.hod

POS

   

odpadá

 

(St)

 

5.hod

MAT

 

(V414)

přesun <<

Pánková Monika

z 8.hod

 

6.hod

POS

POS1

(P336)

spojí

Pilčík Jan

(St)

 

7.hod

POS

POS1

(P336)

spojí

Pilčík Jan

(St)

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 5.hod

ZI4B

1.hod

TPO

PR

(P204)

supluje

Vajdík Bohumil

(Kr)

 

2.hod

TPO

PR

(P204)

supluje

Vajdík Bohumil

(Kr)

 

5.hod

ANJ

Aj2

(V104)

spojí

Foukalová Alena

(Chov)

Pedagogický dohled u třídy:

IT2A, 3. hod - Žabčík Evžen

IT2B, 3. hod - Štrunc Jaromír

IT 2A + B + C = kinosál od 9.50 beseda se zástupci firmy Business Logistic
Ing.Král + 8 žáků = NXP Cup Ostrava

 

Zpracováno v systému Bakaláři

^ Na začátek stránky


Grafický návrh: J. Vavřík; HTML a CSS: J. Kudrik; PHP a MySQL: M. Orlík, L. Hapl| TOPlist