SŠIEŘ - Rožnov pod Radhoštěm

Vyhledávání

Najít:

Kontakt

info@roznovskastredni.cz
571 752 311

Navigace

Suplování:   Úterý 13.4.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

-

....

JaH

....

....

Pav

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

2.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

ME2

(V134)

 

Pavelková Dagmar

5.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

ME1

(V215)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME1

5.hod

MAT

 

(V215)

supluje

Pavelková Dagmar

(Kd)

ME2

2.hod

MAT

 

(V134)

supluje

Janatová Hana

(Kd)

 

 

Suplování:   Středa 14.4.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fuchs Petr (Dov)

 

....

....

....

....

             

Kadaňka Jiří (Nemc)

-

....

JaH

-

....

-

....

-

....

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

2.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT1C

(V213)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT1C

2.hod

MAT

 

(V213)

supluje

Janatová Hana

(Kd)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 15.4.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fuchs Petr (Dov)

 

....

....

....

....

             

Kadaňka Jiří (Nemc)

-

....

....

....

-

....

-

....

-

-

   

 

 

Suplování:   Pátek 16.4.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

-

....

....

....

....

....

....

-

-

-

   

 

 

Suplování:   Pondělí 19.4.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:02)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kadaňka Jiří (Nemc)

-

....

-

-

JaH

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Janatová Hana

8.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

ME2

(V134)

 

Foukalová Alena

1.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT4A

(V310)

 
 

4.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT2C

(V404)

 

Pánková Monika

5.hod

supl. (Kd Nemc)

MAT

IT3C

(V402)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ME2

8.hod

MAT

 

(V134)

supluje

Janatová Hana

(Kd)

IT1A

1.hod

ANJ

A

 

odpadá

 

(Fá)

IT2C

4.hod

MAT

 

(V404)

supluje

Foukalová Alena

(Kd)

 

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Pá)

IT3C

5.hod

MAT

 

(V402)

supluje

Pánková Monika

(Kd)

IT4A

1.hod

MAT

 

(V310)

supluje

Foukalová Alena

(Kd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

^ Na začátek stránky


Grafický návrh: J. Vavřík; HTML a CSS: J. Kudrik; PHP a MySQL: M. Orlík, L. Hapl| TOPlist