S©IEŘ - Roľnov pod Radhoątěm

Vyhledávání

Najít:

Kontakt

info@roznovskastredni.cz
571 752 311

Navigace

Suplování:   Pátek 15.10.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 15.10.2021 (11:43)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bernátková Andrea (Lék)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Pružincová Kateřina (Nemc)

-

-

-

Ver

Ver

-

WoZ

-

-

-

   

Bohušová Martina (Nemc)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Foukalová Alena (Dov)

-

VaM

Chov

Fd

Chov

-

-

-

-

-

   

Minol Petr (Nemc)

 

Vj

Vj

Vj

Vj

Vj

Vj

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Randus Jaromír

5.hod

navíc

STT

U2A (ZA)

(T306)

 
 

6.hod

navíc

STT

U2A (ZA)

(T306)

 

Verner Jan

3.hod

změna

ANJ

PO2 (A)

(T406)

 
 

3.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO2 (B)

(T406)

 
 

4.hod

změna

ANJ

PO1 (A)

(T408)

 
 

4.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO1 (B)

(T408)

 

Wolková Zuzana

6.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

U2C (B)

(T310)

 

Federmann Bohumil

2.hod

změna

ZET

IT2C

(DisV)

 
 

3.hod

supl. (Fá Dov)

EEM

IT3A

(V414)

 

Chovancová Pavlína

2.hod

spojeno (Fá Dov)

ANJ

IT3B (Aj1)

(V104)

 
 

3.hod

změna

ANJ

IT2C (Aj1)

(DisV)

 
 

4.hod

spojeno (Fá Dov)

ANJ

IT1A (Aj1)

(V104)

 

Kadaňka Jiří

1.hod

změna

MAT

IT2C

(DisV)

 

Štrunc Jaromír

4.hod

změna

ZSV

IT2C

(DisV)

 

Vajdík Bohumil

1.hod

spojeno (Ml Nemc)

PRX

IT1A (PRX2)

(D416)

 
 

2.hod

spojeno (Ml Nemc)

PRX

IT1A (PRX2)

(D416)

 
 

3.hod

spojeno (Ml Nemc)

PRX

IT1A (PRX2)

(D416)

 
 

4.hod

spojeno (Ml Nemc)

PRX

IT1B (PRX2)

(D416)

 
 

5.hod

spojeno (Ml Nemc)

PRX

IT1B (PRX2)

(D416)

 
 

6.hod

spojeno (Ml Nemc)

PRX

IT1B (PRX2)

(D416)

 

Vašáková Milada

1.hod

změna

ANJ

IT2B (Aj1)

(V311)

 
 

1.hod

spojeno (Fá Dov)

ANJ

IT2B (Aj2)

(V311)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U2A

5.hod

STT

ZA

(T306)

navíc

Randus Jaromír

 
 

6.hod

STT

ZA

(T306)

navíc

Randus Jaromír

 

U2C

6.hod

ANJ

B

(T310)

spojí

Wolková Zuzana

(Pru)

PO1

4.hod

ANJ

A

(T408)

změna

Verner Jan

 
 

4.hod

ANJ

B

(T408)

spojí

Verner Jan

(Pru)

 

6.hod

EKP

   

přesun >>

 

na 14.10. (Čt) 3.hod

PO2

3.hod

ANJ

A

(T406)

změna

Verner Jan

 
 

3.hod

ANJ

B

(T406)

spojí

Verner Jan

(Pru)

IT1A

1.hod

PRX

PRX2

(D416)

spojí

Vajdík Bohumil

(Ml)

 

2.hod

PRX

PRX2

(D416)

spojí

Vajdík Bohumil

(Ml)

 

3.hod

PRX

PRX2

(D416)

spojí

Vajdík Bohumil

(Ml)

 

4.hod

ANJ

Aj1

(V104)

spojí

Chovancová Pavlína

(Fá)

IT1B

4.hod

PRX

PRX2

(D416)

spojí

Vajdík Bohumil

(Ml)

 

5.hod

PRX

PRX2

(D416)

spojí

Vajdík Bohumil

(Ml)

 

6.hod

PRX

PRX2

(D416)

spojí

Vajdík Bohumil

(Ml)

IT2B

1.hod

ANJ

Aj1

(V311)

změna

Vašáková Milada

 
 

1.hod

ANJ

Aj2

(V311)

spojí

Vašáková Milada

(Fá)

IT2C

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Kadaňka Jiří

 
 

2.hod

ZET

 

(DisV)

změna

Federmann Bohumil

 
 

3.hod

ANJ

Aj1

(DisV)

změna

Chovancová Pavlína

 
 

4.hod

ZSV

 

(DisV)

změna

Štrunc Jaromír

 

IT3A

3.hod

EEM

 

(V414)

supluje

Federmann Bohumil

(Fá)

IT3B

2.hod

ANJ

Aj1

(V104)

spojí

Chovancová Pavlína

(Fá)

 

 

Suplování:   Pondělí 18.10.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 15.10.2021 (11:43)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Pružincová Kateřina (Nemc)

-

-

-

-

StR

....

Ver

....

WoZ

-

   

Stavinoha Petr (Lék)

 

Pro

Pro

Pil

Pil

-

..

..

-

-

   

Vejmelková Dana (Lék)

 

..

Šn

-

-

-

-

..

-

   

Žabčík Evžen (Lék)

     

JaH

Fd

Fd

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Fojtíková Hana

1.hod

přesun <<

CJL

U1A

(T306)

z 8.hod

Janatová Hana

3.hod

supl. (Žb Lék)

MAT

ME4

(V214)

 

Verner Jan

6.hod

supl. (Pru Nemc)

ANJ

U1A (B)

(J309)

 

Wolková Zuzana

8.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

U3C (B)

(T310)

 

Federmann Bohumil

4.hod

spojeno (Žb Lék)

ELM

ME2 (ELM3)

(L301)

 
 

5.hod

spojeno (Žb Lék)

ELM

ME2 (ELM3)

(L301)

 

Pánková Monika

5.hod

supl. (Vá Lék)

MAT

IT1A

(V404)

 

Pilčík Jan

3.hod

supl. (St Lék)

POS

IT3B (S)

(P334)

 
 

4.hod

supl. (St Lék)

POS

IT3B (S)

(P334)

 

Prokop Jiří

1.hod

supl. (St Lék)

POS

IT4B (EZIx)+

(V312)

 
 

2.hod

supl. (St Lék)

POS

IT3B (S)

(P334)

 

Stillerová Radana

4.hod

supl. (Pru Nemc)

ANJ

IT1B (Aj2)

(V415)

 

Štrunc Jaromír

2.hod

supl. (Vá Lék)

ZSV

IT4B

(V313)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

1.hod

CJL

 

(T306)

přesun <<

Fojtíková Hana

z 8.hod

 

6.hod

ANJ

B

(J309)

supluje

Verner Jan

(Pru)

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

9.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 22.10. (Pá) 2.hod

U3C

8.hod

ANJ

B

(T310)

spojí

Wolková Zuzana

(Pru)

ME2

4.hod

ELM

ELM3

(L301)

spojí

Federmann Bohumil

(Žb)

 

5.hod

ELM

ELM3

(L301)

spojí

Federmann Bohumil

(Žb)

ME4

3.hod

MAT

 

(V214)

supluje

Janatová Hana

(Žb)

PO1

9.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 11.10. (Po) 2.hod

IT1A

5.hod

MAT

 

(V404)

supluje

Pánková Monika

(Vá)

IT1B

4.hod

ANJ

Aj2

(V415)

supluje

Stillerová Radana

(Pru)

IT3B

2.hod

POS

S

(P334)

supluje

Prokop Jiří

(St)

 

3.hod

POS

S

(P334)

supluje

Pilčík Jan

(St)

 

4.hod

POS

S

(P334)

supluje

Pilčík Jan

(St)

IT3C

1.hod

NEJ

Nj1

 

odpadá

 

(Vá)

 

8.hod

NEJ

Nj2

 

odpadá

 

(Vá)

IT4A

1.hod

POS

EZIx

(V312)

supluje

Prokop Jiří

(St)

IT4B

1.hod

POS

EZIx

(V312)

supluje

Prokop Jiří

(St)

 

2.hod

ZSV

 

(V313)

supluje

Štrunc Jaromír

(Vá)

IT4C

6.hod

P3D

P3D

 

odpadá

 

(St)

 

7.hod

P3D

P3D

 

odpadá

 

(St)

 

 

Suplování:   Úterý 19.10.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 15.10.2021 (11:43)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

IT1A

 

Akce

Akce

                 

IT1B

     

Akce

Akce

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Pružincová Kateřina (Nemc)

-

..

-

Ver

Ver

WoZ

WoZ

-

-

-

   

Josefíková Jana (ŠkA)

 

..

..

-

-

             

Stillerová Radana (Lék)

       

VaM

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlebíková Lucie

2.hod

přesun <<

CHE

U1A

(T306)

z 18.10. 1.hod

Verner Jan

3.hod

změna

ANJ

PO2 (A)

(T406)

 
 

3.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO2 (B)

(T406)

 
 

4.hod

změna

ANJ

PO1 (A)

(T408)

 
 

4.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

PO1 (B)

(T408)

 

Wolková Zuzana

5.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

U1C (B)

(T308)

 
 

6.hod

spojeno (Pru Nemc)

ANJ

U3C (B)

(T310)

 
 

8.hod

přesun <<

PSP

U1C (PZ)

(T208)

z (6.10. 9.hod)

Zahradníčková Alena

1.hod

přesun <<

MAT

U1A

(T306)

z 2.hod

Bukovjan Adam

6.hod

přesun <<

ELM

U3A (AE)

(T111)

z 20.10. 8.hod

Štrunc Jaromír

5.hod

přesun <<

SVZ

U3A

(T207)

z 21.10. 8.hod

Vašáková Milada

4.hod

změna

ANJ

IT1C (Aj1)

(V212)

 
 

4.hod

spojeno (StR Lék)

ANJ

IT1C (Aj2)

(V212)

 

Změny v rozvrzích tříd:

U1A

1.hod

MAT

 

(T306)

přesun <<

Zahradníčková Alena

z 2.hod

 

2.hod

CHE

 

(T306)

přesun <<

Chlebíková Lucie

z 18.10. (Po) 1.hod

U1C

5.hod

ANJ

B

(T308)

spojí

Wolková Zuzana

(Pru)

 

8.hod

PSP

PZ

(T208)

přesun <<

Wolková Zuzana

z (6.10. 9.hod)

U3A

5.hod

SVZ

 

(T207)

přesun <<

Štrunc Jaromír

z 21.10. (Čt) 8.hod

 

6.hod

ELM

AE

(T111)

přesun <<

Bukovjan Adam

z 20.10. (St) 8.hod

 

6.hod

EMV

   

přesun >>

 

na 20.10. (St) 6.hod

U3C

6.hod

ANJ

B

(T310)

spojí

Wolková Zuzana

(Pru)

PO1

4.hod

ANJ

A

(T408)

změna

Verner Jan

 
 

4.hod

ANJ

B

(T408)

spojí

Verner Jan

(Pru)

PO2

3.hod

ANJ

A

(T406)

změna

Verner Jan

 
 

3.hod

ANJ

B

(T406)

spojí

Verner Jan

(Pru)

IT1C

4.hod

ANJ

Aj1

(V212)

změna

Vašáková Milada

 
 

4.hod

ANJ

Aj2

(V212)

spojí

Vašáková Milada

(StR)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

^ Na začátek stránky


Grafický návrh: J. Vavřík; HTML a CSS: J. Kudrik; PHP a MySQL: M. Orlík, L. Hapl| TOPlist